Nesėkminga savaitė Švenčionėlių „AITVARUI“

Trečiadienį “AITVARAS” priėmė pirmenybių lyderius Ignalinos KSC. Pirmąsias tarpusavio rungtynes 5 taškų skirtumu buvo laimėję Ignaliniečiai, tad tikėtasi atkaklios kovos. Bet kaip tradicija šiame sezone jau tapo, jog Švenčionėlių komanda žaidžia ne pajėgiausios sudėties.

Nuo pat pirmų minučių, taip pat negausiai susirinkę ignaliniečiai, susikrovė dviženklę persvarą ir išlaikė ją visą likusį rungtynių laiką. Bandyta kiek priartėti prie varžovų, bet taiklūs ignaliniečių tritaškiai net neleido apie tai pagalvoti. Rungtynių galutinis rezultatas 97 – 82.

Švenčionėlių komandoje rezultatyvumu išsiskyrė T. Kuodis – 24 taškai, R. Šamšura – 14, R. Kuodis – 12 taškų.

Tai buvo paskutinės reguliariojo sezono rungtynės Švenčionėliuose.

Penktadienį Švenčionėlių „AITVARAS“ keliavo į Uteną, kur žaidė paskutiniąsias reguliaraus sezono rungtynes prieš Užpalių „Užpalius“. Dėl įvairių priežasčių i Uteną išvyko tik 9 komandos žaidėjai, bet kova vis tiek vyko atkakli.

Beveik visą pirmąjį kėlinį pirmavę Švenčionėliai parodė, kad Užpaliams tai nebus lengvas pasivaikščiojimas. Bet jau po pirmojo kėlinio „AITVARO“ komanda atsilikinėjo 4 taškais, o nuovargis, trumpas atsarginių žaidėjų suolelis ir pavydėtinas varžovų pataikymas leido po dviejų kėlinių Užpaliams susikrauti net 16 taškų persvarą. Tačiau „AITVARAS“ nepasidavė ir parodęs charakterį jau trečiojo kėlinio viduryje išlygino rezultatą ir prieš paskutinį kėlinį komandas teskyrė keli taškai. Paskutiniame kėlinyje Užpaliai pademonstravo protingą žaidimą ir taip laimėjo rungtynes rezultatu 92 – 80.

Rezultatyviausiai tą dieną rungtyniavo: T. Kuodis – 25 taškai, G. Steckas – 18, R. Šamšura – 17 ir R. Kuodis – 12 taškų.

Po šių rungtynių jau aišku, jog Švenčionėlių “AITVARAS” turnyrinėje lentelėje užėmė 6 vietą ir atkrintamosiose varžybose susitiks su 3 vietą užėmusia komanda

Griežtai draudžiama Švenčioniškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Švenčioniškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Švenčioniškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.175.248.25.